Ali Talay Sigorta Acenteliği

http://alitalaysigorta.hatayport.com
Ali Talay Sigorta Acenteliği
11
Sanayi Mah. Özel Sok. No:4Dörtyol,34100
+90(326) 712 11 15Hatayda sigorta acenteleri arasında haklı bir yere sahip olan ali talay sigorta, iskenderunda sigorta hizmetleri ve her türlü sigorta konusunda adından sıkça söz ettirirken, dörtyolda sigortacılık konusunda 1997 den beri hizmet vermektedir. Hatay dörtyolda ali talay tarafından kurulmuş ve o günden bu güne hatay, iskenderun, dörtyol başta olmak üzere, altınözü, antakya, arsuz, belen, defne, erzin, hassa, kırıkhan, kumlu, payas, reyhanlı, samandağ ve yayladağında sigortacılık alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Hatayda işyeri sigortası, trafik sigortası, iskenderunda kasko, koltuk sigortası, samandağda yangın sigortası, kırıkhanda tarım ve hayvancılık sigortası ön plana çıkarken, dörtyolda trafik sigortası, işyeri sigortası, kasko ve dörtyolda deprem sigortası daha öne çıkmaktadır. Misyonumuz ve vizyonumuz müşteri memnuniyetine en üst düzeyde tutmak ve onu kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Yaptığımız projelerde büyük işlere imzalar atarak firmamızı sizlerin desteği ile hatayda sigorta hizmetleri veren firmalar arasında hatay ve hatayın ilçelerinde sigorta sektöründe kısa sürede en üst seviyelere taşıdık. Firmamızın kaliteli ve güvenilir hizmetiyle aynı zamanda profesyonel kadrosuyla hatay, antakya halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Dörtyoldaki sigorta acentemizde görev yapan profesyonel ekibimiz sadece satış ile değil satış sonrası desteği siz müşterilerimize sunmakadır. . türkiyede marka olarak kabul edilmiş başlıca büyük sigorta acenteleri ile ortak olarak çalışan firmamız referans olarak kabul ettiği başlıca firmalar: ergo, hdı, ankara sigorta, allianz, anadolu sigorta, demir sigorta, ışık sigorta, neova sigorta, koru sigorta, ak sigorta, aviva sigorta, euro sigorta, güneş sigorta gibi büyük firmalarla çalışarak güvenirliğimizi sizlere sunmuş oluyoruz. Araçlarınızı, ev ve iş yerlerinizi her türlü malınızı en iyi ve güvenilir şekilde sigortalamaya hazırız. 20 yıla yakın bir sektör tecrübesi ile müşterilerine 7 gün 24 saat kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Tüm sigorta branşlarında hizmet veren firmamız sektörde önemli bir yere sahiptir.
9270Ziyaretçi
 • Yetkili Ali TALAY
 • Adres Sanayi Mah. Özel Sok. No:4 - Dörtyol
 • Telefon +90(326) 712 11 15
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 472 05 16
 • Fax +90(326) 713 14 35
 • Özel Sitesi http://www.alitalaysigortahatayport.com
 • Web Sitesihttp://alitalaysigorta.hatayport.com
 • E-Postaalitalaysigorta@hatayport.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Sanayi mahallesi özel cadde arkası eker apt. Karşısı.

İletişim Formu
Hatayda sigorta acenteleri arasında haklı bir yere sahip olan ali talay sigorta, iskenderunda sigorta hizmetleri ve her türlü sigorta konusunda adından sıkça söz ettirirken, dörtyolda sigortacılık konusunda 1997 den beri hizmet vermektedir. Hatay dörtyolda ali talay tarafından kurulmuş ve o günden bu güne hatay, iskenderun, dörtyol başta olmak üzere, altınözü, antakya, arsuz, belen, defne, erzin, hassa, kırıkhan, kumlu, payas, reyhanlı, samandağ ve yayladağında sigortacılık alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Hatayda işyeri sigortası, trafik sigortası, iskenderunda kasko, koltuk sigortası, samandağda yangın sigortası, kırıkhanda tarım ve hayvancılık sigortası ön plana çıkarken, dörtyolda trafik sigortası, işyeri sigortası, kasko ve dörtyolda deprem sigortası daha öne çıkmaktadır.
Misyonumuz ve vizyonumuz müşteri memnuniyetine en üst düzeyde tutmak ve onu kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Yaptığımız projelerde büyük işlere imzalar atarak firmamızı sizlerin desteği ile hatayda sigorta hizmetleri veren firmalar arasında hatay ve hatayın ilçelerinde sigorta sektöründe kısa sürede en üst seviyelere taşıdık.
Firmamızın kaliteli ve güvenilir hizmetiyle aynı zamanda profesyonel kadrosuyla hatay, antakya halkına hizmet vermeye devam etmektedir. Dörtyoldaki sigorta acentemizde görev yapan profesyonel ekibimiz sadece satış ile değil satış sonrası desteği siz müşterilerimize sunmakadır. . türkiyede marka olarak kabul edilmiş başlıca büyük sigorta acenteleri ile ortak olarak çalışan firmamız referans olarak kabul ettiği başlıca firmalar: ergo, hdı, ankara sigorta, allianz, anadolu sigorta, demir sigorta, ışık sigorta, neova sigorta, koru sigorta, ak sigorta, aviva sigorta, euro sigorta, güneş sigorta gibi büyük firmalarla çalışarak güvenirliğimizi sizlere sunmuş oluyoruz. Araçlarınızı, ev ve iş yerlerinizi her türlü malınızı en iyi ve güvenilir şekilde sigortalamaya hazırız.
20 yıla yakın bir sektör tecrübesi ile müşterilerine 7 gün 24 saat kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Tüm sigorta branşlarında hizmet veren firmamız sektörde önemli bir yere sahiptir.
Firmanızı Ekleyin

Hatayport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 16 firma yer almaktadır.