Dağlıoğlu Et Ürünleri̇ Tic. Ltd. Şti̇

http://dagliogluet.hatayport.com
Dağlıoğlu Et Ürünleri̇ Tic. Ltd. Şti̇
11
Sanayi Mh. İnönü Cd. No:56Dörtyol,34100
+90(326) 712 25 91Hatayda en iyi et pazarı, hatayda en güvenilir et şarküteri, hatayın en iyi kasabı diye sorduğunuzda karşınıza çıkacak firma olan dağlıoğlu et ürünleri hatayın dörtyol ilçesinde 1980 den bu yana hataylı dostlarımıza, müşterilerimize hizmet vermektedir. Hatayda kaliteli, güvenilir ve hijyenik koşullarda evlere, firmalara et, tavuk ve canlı hayvan alım satımı gibi hizmetler sunan dağlıoğlu et, tecrübeli ve uzman ekibi çalışmaktadır. Hatayda toptan et satışı yapan firmalar. Hatayda evlere ve iş yerlerine toptan et satışı yapan firmamız, hatayda et tavuk toptan pazarlama, hatayda et ürünleri satan yerler, hatayda tavuk ürünü çeşitleri, hatayda toptan et satışı yapan firmalar arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Hatayda küçük ve büyük baş hayvan alım satımı Kurulduğunda bugüne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilkeli özelliğimizi ve müşterilerimizle kurduğumuz özel ilişkiyi her daim taşımaktan gurur duymaktayız. Hatayda küçük ve büyük baş hayvan alım satımı, Hatayda küçük ve büyük baş hayvan alımı satımı, hatayda küçük ve büyük baş hayvan kesimi̇, konusunda da dağlıoğlu et ürünleri̇ misyon olarak talep edileni karşılamak ve müşterinin istediğini istediği şekilde alabilmesine olanak sağlamayı benimsemiştir. Sattığı ürünün satış öncesi ve satış sonrası durumuna hakim olması, eti tanıması ile müşterilerinin istediğini en iyi şekilde alabilmesine yardımcı olmuş ve yol göstermiştir. Hatayda tava hazırlama, hatayda işlenmiş et ürünleri satışı. Hatayın meşhur et tavası nerede yenir? Hatayın özel damak zevklerine uygun hatay tava hazırlama, hatayda işlenmiş et ürünleri çeşitleri konusundaki misyonumuz, kaliteli hizmet, hijyen ve temizlikten ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesinidir. Hatayda et ve et ürünleri konusunda hazırlanmış ürünlerde insan sağlığına olan saygımızla üretimdeki gıda kalitesini sürekli kılmak, kendi değer ve hedeflerimizde özgün olma anlayışımızla donanım ve ürün çeşitliliğinde kendimizi yenilemek, imal ettiğimiz her ürüne lezzetinin hakkını vermektir. Et işleme parçalama ve paketleme hizmetleri, Büyük ve küçük canlı hayvan alım satımı ve kesimleri yapılmaktadır. Almış olduğunuz ürünleri istediğiniz gibi parçalama, paketleme ve baharat çeşitleri ile pişirime hazır hale getiren kalite ve güvenilirliği ilke edinmiş bir firma olarak hizmetinizdeyiz. . Hatayda toptan et satışı yapan firmalar, Her insanın en sağlıklı, en kaliteli yiyeceği tüketme hakkının esas olduğu düşüncesini benimseyen firmamız bu anlamda hatayda toptan et satışı yaptığı müşterilerine titizlikle hazırladığı, dünya mutfağını da içinde barındıran özel menüsüyle hizmet etmeyi misyon edinmiştir. Catering firmaları için et satışı, yemek firmaları için toptan et satışı, işyerlerine et ürünleri servisi yapan kasaplar, hatayda toptan et satışı, hatayda en kaliteli et satan yerler arayışlarınızda, hem kaliteli hem de uygun fiyatları ile bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Çağlar dağlıoğlu.
6152Ziyaretçi
 • Yetkili Çağlar DAĞLIOĞLU
 • Adres Sanayi Mh. İnönü Cd. No:56 - Dörtyol
 • Telefon +90(326) 712 25 91
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 164 25 91
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://dagliogluet.hatayport.com
 • Web Sitesihttp://dagliogluet.hatayport.com
 • E-Postadaglioglu@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 08:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Dörtyol limon cafe altın.

İletişim Formu
Hatayda en iyi et pazarı, hatayda en güvenilir et şarküteri, hatayın en iyi kasabı diye sorduğunuzda karşınıza çıkacak firma olan dağlıoğlu et ürünleri hatayın dörtyol ilçesinde 1980 den bu yana hataylı dostlarımıza, müşterilerimize hizmet vermektedir.
Hatayda kaliteli, güvenilir ve hijyenik koşullarda evlere, firmalara et, tavuk ve canlı hayvan alım satımı gibi hizmetler sunan dağlıoğlu et, tecrübeli ve uzman ekibi çalışmaktadır.

Hatayda toptan et satışı yapan firmalar.
Hatayda evlere ve iş yerlerine toptan et satışı yapan firmamız, hatayda et tavuk toptan pazarlama, hatayda et ürünleri satan yerler, hatayda tavuk ürünü çeşitleri, hatayda toptan et satışı yapan firmalar arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız.

Hatayda küçük ve büyük baş hayvan alım satımı
Kurulduğunda bugüne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilkeli özelliğimizi ve müşterilerimizle kurduğumuz özel ilişkiyi her daim taşımaktan gurur duymaktayız.

Hatayda küçük ve büyük baş hayvan alım satımı,
Hatayda küçük ve büyük baş hayvan alımı satımı, hatayda küçük ve büyük baş hayvan kesimi̇, konusunda da dağlıoğlu et ürünleri̇ misyon olarak talep edileni karşılamak ve müşterinin istediğini istediği şekilde alabilmesine olanak sağlamayı benimsemiştir. Sattığı ürünün satış öncesi ve satış sonrası durumuna hakim olması, eti tanıması ile müşterilerinin istediğini en iyi şekilde alabilmesine yardımcı olmuş ve yol göstermiştir.

Hatayda tava hazırlama, hatayda işlenmiş et ürünleri satışı.
Hatayın meşhur et tavası nerede yenir?
Hatayın özel damak zevklerine uygun hatay tava hazırlama, hatayda işlenmiş et ürünleri çeşitleri konusundaki misyonumuz, kaliteli hizmet, hijyen ve temizlikten ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesinidir. Hatayda et ve et ürünleri konusunda hazırlanmış ürünlerde insan sağlığına olan saygımızla üretimdeki gıda kalitesini sürekli kılmak, kendi değer ve hedeflerimizde özgün olma anlayışımızla donanım ve ürün çeşitliliğinde kendimizi yenilemek, imal ettiğimiz her ürüne lezzetinin hakkını vermektir.

Et işleme parçalama ve paketleme hizmetleri,
Büyük ve küçük canlı hayvan alım satımı ve kesimleri yapılmaktadır. Almış olduğunuz ürünleri istediğiniz gibi parçalama, paketleme ve baharat çeşitleri ile pişirime hazır hale getiren kalite ve güvenilirliği ilke edinmiş bir firma olarak hizmetinizdeyiz. .

Hatayda toptan et satışı yapan firmalar,
Her insanın en sağlıklı, en kaliteli yiyeceği tüketme hakkının esas olduğu düşüncesini benimseyen firmamız bu anlamda hatayda toptan et satışı yaptığı müşterilerine titizlikle hazırladığı, dünya mutfağını da içinde barındıran özel menüsüyle hizmet etmeyi misyon edinmiştir.
Catering firmaları için et satışı, yemek firmaları için toptan et satışı, işyerlerine et ürünleri servisi yapan kasaplar, hatayda toptan et satışı, hatayda en kaliteli et satan yerler arayışlarınızda, hem kaliteli hem de uygun fiyatları ile bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Çağlar dağlıoğlu.
Firmanızı Ekleyin

Hatayport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 16 firma yer almaktadır.