Garanti Temizlik
15
Mustafa Kemal Mah. Eyüp Sultan Cad. No:19İskenderun,34100
+90(530) 780 23 21İskenderunda temizlik firmaları arasında zirvede yer alan iskenderunda garanti temizlik olarak 13 yıldır hizmet vermekteyiz. İskenderunda temizlik hizmeti veren firmamız prensiplerimizden ayrılmadan 7 gün 24 saat müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Her türlü temizlik hizmetleri konusunda iskenderun ve çevresinde kendisini kanıtlamış, iskenderunda uygun fiyat ve kaliteli temizlik hizmeti anlayışıyla sektörde en üst seviyelere ulaşmıştır. İskenderunda temizlik hizmetinden faydalanırken evinizi ve iş yerinizi teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz. Bu yüzden tecrübeli bir ekip, son teknoloji ekipman ve uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İskenderunda günlük ev temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği, site temizliği, inşaat sonrası temizlik, banka temizliği, okul ve dershane temizliği ve koltuk halı yıkama gibi hizmetler konusunda profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Temizlik bizim işimiz.
10402Ziyaretçi
 • Yetkili Hamza KURT
 • Adres Mustafa Kemal Mah. Eyüp Sultan Cad. No:19 - İskenderun
 • Telefon +90(530) 780 23 21
 • Telefon ( 2 ) +90(506) 492 76 03
 • Fax +90(326) 618 67 66
 • Özel Sitesi http://garantitemizlik.hatayport.com
 • Web Sitesihttp://garantitemizlik.hatayport.com
 • E-Postagaranti_temizlik@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Karaağaç yolu üzeri.

İletişim Formu
İskenderunda temizlik firmaları arasında zirvede yer alan iskenderunda garanti temizlik olarak 13 yıldır hizmet vermekteyiz. İskenderunda temizlik hizmeti veren firmamız prensiplerimizden ayrılmadan 7 gün 24 saat müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Her türlü temizlik hizmetleri konusunda iskenderun ve çevresinde kendisini kanıtlamış, iskenderunda uygun fiyat ve kaliteli temizlik hizmeti anlayışıyla sektörde en üst seviyelere ulaşmıştır. İskenderunda temizlik hizmetinden faydalanırken evinizi ve iş yerinizi teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz.
Bu yüzden tecrübeli bir ekip, son teknoloji ekipman ve uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İskenderunda günlük ev temizliği, apartman temizliği, merdiven temizliği, site temizliği, inşaat sonrası temizlik, banka temizliği, okul ve dershane temizliği ve koltuk halı yıkama gibi hizmetler konusunda profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Temizlik bizim işimiz.
Firmanızı Ekleyin

Hatayport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 16 firma yer almaktadır.