Hatay Taşıma Ve Nakliyat
15
İssume MahallesiBelen,34100
+90(538) 840 77 03Hatayda her türlü harfiyat taşımacılığı ve iskenderunda gemi tahlil ve tahliye işleri yapan firmamız 2012 yılında kurulmuştur. Her türlü yurt içi harfiyat taşımacılığı, gemi tahlil ve tahliye işlerini profesyonel bir kadro ile yerine getiren avlar nakliyat hatayda yük taşıma ve boşaltma işleri hizmetlerini de vermektedir. İskenderunda thermo king özellikli tırlarımız, 13. 60 damperli kapalı ve açık kasa tırlarımız ile her türlü yük ve harfiyat taşıma işleri itina ile yapılmaktadır. Hatayda son teknoloji sogutuculu tırlarla nakliye hizmetimiz, kalifiye elemanlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı devam etmektedir. Avlar nakliyat iskenderunda taşıma ve tahliye işlerinde sizlere hizmet vermektedir. Thermo king özellikli tırlarla taşımacılık sektöründe sadece thermo king özellikli tırlarımız ile sadece yük değil aynı zamanda müşterilerimizin güvenini taşıyoruz.
8149Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış00:00 - 23:59
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

İssume yayla sitesi.

İletişim Formu
Hatayda her türlü harfiyat taşımacılığı ve iskenderunda gemi tahlil ve tahliye işleri yapan firmamız 2012 yılında kurulmuştur. Her türlü yurt içi harfiyat taşımacılığı, gemi tahlil ve tahliye işlerini profesyonel bir kadro ile yerine getiren avlar nakliyat hatayda yük taşıma ve boşaltma işleri hizmetlerini de vermektedir. İskenderunda thermo king özellikli tırlarımız, 13. 60 damperli kapalı ve açık kasa tırlarımız ile her türlü yük ve harfiyat taşıma işleri itina ile yapılmaktadır. Hatayda son teknoloji sogutuculu tırlarla nakliye hizmetimiz, kalifiye elemanlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı devam etmektedir. Avlar nakliyat iskenderunda taşıma ve tahliye işlerinde sizlere hizmet vermektedir.
Thermo king özellikli tırlarla taşımacılık sektöründe sadece thermo king özellikli tırlarımız ile sadece yük değil aynı zamanda müşterilerimizin güvenini taşıyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Hatayport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 16 firma yer almaktadır.