Güler Ayakkabı & Spor Magazaları

http://gulerayakkabi.hatayport.com
Güler Ayakkabı & Spor Magazaları
11
Ulucami Cad. Uzuncarşı No:46İskenderun,34100
+90(326) 617 64 601945 yılından itibaren iskenderunda ayakkabi, iskenderunda çanta, iskenderunda kemer ve spor malzemeleri ihtiyaçları için akla gelen tek adres güler ayakkabı firmamız olacaktır. İskenderunun en lüks en kaliteli ve en güvenilir ayakkabi magazalarının başında gelen güler ayakkabi sınırsız hizmeti güleryüzlü personeli ve kaliteli çeşitleri ile iskenderunda en iyi magaza konumuna ulaşmanın gururunu yaşamaktadır. 70 yıllık tecrübe, hizmet ve müşteri memnuniyeti ile iskenderunda bayan müşterilerimiz için renk renk desen desen çanta ve ayakkabilar, yine iskenderunda erkek müşterilerimiz için kaliteli, saglam ve saglıklı deri kemer ve ayakkabıları sunmaktayız. İskenderunda en iyi ve kaliteli markaların eşofman, spor ayakkabı ve her türlü spor malzemeleriyle halkımıza hizmet vermekteyiz. 2015 yılından itibaren prime mall avm de güler ayakkabı olarak yeni magazasını hizmetinize sunmuştur. İskenderunda bayan ayakkabı, çanta ve yine iskenderunda erkek ayakkabı konusunda kalitenin tek adresi olan firmamız, iskenderun halkının 70 yıllık, güven ve ilgisi için teşekkür eder.
15343Ziyaretçi
 • Yetkili Abdurrahman GÜLER
 • Adres Ulucami Cad. Uzuncarşı No:46 - İskenderun
 • Telefon +90(326) 617 64 60
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 274 25 00
 • Fax +90(326) 613 58 63
 • Özel Sitesi http://gulerayakkabi.hatayport.com
 • Web Sitesihttp://gulerayakkabi.hatayport.com
 • E-Postagulkunsan@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ayakkabıcılar çarşısı.

İletişim Formu
1945 yılından itibaren iskenderunda ayakkabi, iskenderunda çanta, iskenderunda kemer ve spor malzemeleri ihtiyaçları için akla gelen tek adres güler ayakkabı firmamız olacaktır. İskenderunun en lüks en kaliteli ve en güvenilir ayakkabi magazalarının başında gelen güler ayakkabi sınırsız hizmeti güleryüzlü personeli ve kaliteli çeşitleri ile iskenderunda en iyi magaza konumuna ulaşmanın gururunu yaşamaktadır. 70 yıllık tecrübe, hizmet ve müşteri memnuniyeti ile iskenderunda bayan müşterilerimiz için renk renk desen desen çanta ve ayakkabilar, yine iskenderunda erkek müşterilerimiz için kaliteli, saglam ve saglıklı deri kemer ve ayakkabıları sunmaktayız. İskenderunda en iyi ve kaliteli markaların eşofman, spor ayakkabı ve her türlü spor malzemeleriyle halkımıza hizmet vermekteyiz. 2015 yılından itibaren prime mall avm de güler ayakkabı olarak yeni magazasını hizmetinize sunmuştur.
İskenderunda bayan ayakkabı, çanta ve yine iskenderunda erkek ayakkabı konusunda kalitenin tek adresi olan firmamız, iskenderun halkının 70 yıllık, güven ve ilgisi için teşekkür eder.
Firmanızı Ekleyin

Hatayport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 16 firma yer almaktadır.